The Midnight Mass – materiały promujące nową serię grozy Flanagana

10 sierpnia 2021 | Newsy

Na platformę Netflix zmierza kolejna serialowa produkcja grozy, za którą odpowiada Mike Flanagan, twórca takich hitowych seriali jak Nawiedzony dom na wzgórzu i Nawiedzony dwór w Bly. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z produkcji Midnight Mass. Jest także zapowiedź.

Midnight Mass składa się z siedmiu odcinków. Jego fabuła rozgrywać się będzie wokół małej społeczności żyjącej na wyspie Crockett Island, która zaczyna doświadczać cudów i niepokojących omenów, a wszystkie te zdarzenia rozpoczynają się po przybyciu tajemniczego, młodego kapłana Paula. Cudowne wydarzenia na nowo rozpalają religijny zapał w sercach mieszkańców wyspy. Tylko czy nie przyjdzie zapłacić im za nie wysokiej ceny?

W obsadzie nowego serialu znajdują się Robert Longstreet, Kate Siegel, Annabeth Gish, Henry Thomas, Michael Trucco, Samantha Sloyan, Crystal Balint, Matt Biedel, Kristin Lehman, Igby Rigney i Annarah Shephard. Za produkcję odpowiada Flanagan i Trevor Macy.

Premiera serialu Midnight Mass już 24 września 2021 roku.

Poniżej możecie zobaczyć list do fanów jaki wystosował Flanagan. Podkreśla w nim podekscytowanie tym projektem, ujawnia także, iż jest to jego ulubiona produkcja nad jaką do tej pory przyszło mu pracować.

Źródło: Netflix, Twitter

ZOBACZ TEŻ  Supergirl - nowy zwiastun pokazuje antagonistę

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram