dom z papieru

Dom z papieru – pierwsze zdjęcia z 5. sezonu

4 czerwca 2021 | Newsy

Zbliża się koniec napadu, a gang znajduje się na krawędzi. Netflix prezentuje pierwsze zdjęcia z 5. sezonu hiszpańskiego serialu Dom z papieru.

Napad trwa, zbliża się wojna, a przywódca gangu stracił kontrolę. Pierwsze zdjęcia z ostatniego sezonu ujawniają chaos zarówno w Banku Hiszpanii, jak i poza nim – Profesor jest zaskoczony po tym, jak Sierra znajduje jego kryjówkę, a Lizbona jest bezpieczna w banku. Rozpoczyna się wojna i widzimy, jak gang złodziei musi pokazać swoją najtwardszą stronę, aby przetrwać, napędzany cierpieniem, większą ilością broni i desperacją, wynikającą z braku planu.

lcdp s05 fot tamara arranz5
fot netflix
lcdp s05 fot tamara arranz4
fot netflix
lcdp s05 fot tamara arranz3
fot netflix
lcdp s05 fot manolo pavon1
fot netflix
lcdp s05 fot tamara arranz6
fot netflix
lcdp s05 fot tamara arranz2
fot netflix

Gang jest zamknięty w Banku Hiszpanii od ponad 100 godzin. Udało im się uratować Lizbonę, ale ich najmroczniejszy moment nadchodzi po utracie jednego ze swoich. Profesor został schwytany przez Sierrę i po raz pierwszy nie ma planu ucieczki. Kiedy wydaje się, że już nic więcej nie może pójść źle, na scenie pojawia się wróg, który jest znacznie potężniejszy niż ktokolwiek, z kim się spotkali: wojsko. Zbliża się koniec największego napadu w historii, a to, co zaczęło się jako rabunek, zamieni się w wojnę.

Premiera 5. sezonu Domu z papieru odbędzie się w dwóch częściach. Pierwsza udostępniona zostanie 3 września, druga 3 grudnia. Za serial odpowiada Alex Pina.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale 2018 - zobacz, co warto zobaczyć po 1. połowie roku

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram