Dziedzictwo Jowisza anulowane!

3 czerwca 2021 | Newsy

Superbohaterski serial Dziedzictwo Jowisza oparty na graficznych powieściach Marka Millara i Franka Quitely niestety, nie doczeka się swojej kontynuacji. Netflix zamiast dania mu zielonego światła na realizację drugiego sezonu, złożył zamówienie na inną produkcję – Supercrooks.

Supercrooks również oprze się na komiksie Millara i zagłębi się w historię superzłoczyńców z Millarworld. To wydawnictwo komiksowe założone przez Marka Millara. Produkcja ta będzie animacją. Jej premiery doczekamy się jeszcze w tym roku. Millar napisze scenariusz, a Leinil Yu zajmie się stroną graficzną.

Akcja Supercrooks w pewnym sensie rozgrywa się w świecie z Dziedzictwa Jowisza. Poznamy bandę złodziei, oszustów, którzy połączą swoje siły w napadzie stulecia i najbardziej skandalicznej historii kryminalnej w życiu. Zamierzają udowodnić, iż przestępczość popłaca, a superbohaterów mają za nic, pragną po prostu żyć. Jak mówi Millar ukazane zostanie spojrzenie na złych żyjących w świecie dobrych. Ujrzymy świat z ich perspektywy.

W rozmowie z portalem deadline Millar oznajmił, iż nie wie czy uda się kiedyś wrócić do świata z serialu Dziedzictwo Jowisza, być może w późniejszym czasie.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  The Boys - jest zwiastun produkcji!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram