Dziedzictwo Jowisza anulowane!

}

Data: 3 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

Superbohaterski serial Dziedzictwo Jowisza oparty na graficznych powieściach Marka Millara i Franka Quitely niestety, nie doczeka się swojej kontynuacji. Netflix zamiast dania mu zielonego światła na realizację drugiego sezonu, złożył zamówienie na inną produkcję – Supercrooks.

Supercrooks również oprze się na komiksie Millara i zagłębi się w historię superzłoczyńców z Millarworld. To wydawnictwo komiksowe założone przez Marka Millara. Produkcja ta będzie animacją. Jej premiery doczekamy się jeszcze w tym roku. Millar napisze scenariusz, a Leinil Yu zajmie się stroną graficzną.

Akcja Supercrooks w pewnym sensie rozgrywa się w świecie z Dziedzictwa Jowisza. Poznamy bandę złodziei, oszustów, którzy połączą swoje siły w napadzie stulecia i najbardziej skandalicznej historii kryminalnej w życiu. Zamierzają udowodnić, iż przestępczość popłaca, a superbohaterów mają za nic, pragną po prostu żyć. Jak mówi Millar ukazane zostanie spojrzenie na złych żyjących w świecie dobrych. Ujrzymy świat z ich perspektywy.

W rozmowie z portalem deadline Millar oznajmił, iż nie wie czy uda się kiedyś wrócić do świata z serialu Dziedzictwo Jowisza, być może w późniejszym czasie.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  The Boys - jest zwiastun produkcji!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.