She-Hulk – pierwsze zza kulisowe zdjęcia!

}

Data: 4 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

Obecnie trwają zdjęcia do kolejnego serialu Marvel Studios należącego do MCU i powstającego dla platformy Disney+. Mowa o produkcji She-Hulk. W sieci pojawiły się pierwsze zza kulisowe zdjęcia, na których widzimy m.in. Marka Ruffalo, który wcieli się w Hulka.

Fotografie ukazują także klaps filmowy i logo serialu oraz aktorkę Anais Almonte.

She-Hulk opowie o Jennifer Walters, kuzynce Bannera, która po postrzale potrzebowała transfuzji krwi. Kiedy przetoczona jej krew Bruce’a kobieta również otrzymała jego moc zamieniania się w zielonego potwora. Jednak ona w przeciwieństwie do kuzyna po przemianie jest w stanie się kontrolować, bowiem zachowuje pełną świadomość.

W tytułowej roli zobaczymy Tatianę Maslany. Serial ma mieć formę sitcomu i być komedią prawniczą. Jego odcinki trwać będą mniej więcej po 30 minut.

Źródło: Comingsoon, Twitter

ZOBACZ TEŻ  Disney + szykuje kolejne trzy superbohaterskie seriale!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.