Dni Fantastyki 2019 – znamy pierwszych gości!

j

Autor: Redakcja

}

Data: 23 maja 2019

a

Kategorie: Newsy

Organizatorzy ogłosili nazwiska pierwszych gości zbliżającej się 15. edycji wrocławskich Dni Fantastyki. Wśród zaproszonych znalazły się również gwiazdy, które znacie z ekranu.

W trakcie konwentu można będzie spotkać dwóch wybitnych polskich aktorów – Roberta Więckiewicza i Krzysztofa Kowalewskiego, znanych nie tylko z pracy przed kamerą, ale i z ról dubbingowych.

Innym ważnym gościem tegorocznych Dni Fantastyki będzie Grzegorz Rosiński, czyli ceniony rysownik i ilustrator. Zasłynął on w Polsce i na świecie za sprawą kultowego już komiksu Thorgal. W trakcie imprezy odbędzie się oficjalne otwarcie wystawy „Rosiński Fantastyczny”, a także spotkanie z artystą.

Swoją obecność w czasie DF 2019 potwierdzili również Michał Jakuszewski – tłumacz cyklu Pieśń Lodu i Ognia, Daniel Chmielewski – autor komiksów i książek dla dzieci, Paweł Sakowski – aktor teatralny, który znalazł się na planie filmowym ostatniego sezonu Gry o tron – oraz pisarki Dominika
Węcławek
, Agnieszka Hałas i Milena Wójtowicz. To jednak dopiero początek długiej listy gości tej edycji imprezy. Następne nazwiska poznamy niebawem.

Jeszcze do 26 maja można zaproponować swoje punkty programu. Organizatorzy DF przyjmują zgłoszenia prelegentów poprzez formularz zamieszczony na stronie www.dnifantastyki.pl w zakładce „Program”. Twórcy, którzy znajdą się w ostatecznym programie imprezy, otrzymają tradycyjnie zniżki na karnety festiwalowe.

Źródło: Dni Fantastyki

Informacje na temat imprezy:
Dni Fantastyki 2019 / 5-7 lipca 2019 / Wrocław
Organizator: Centrum Kultury „Zamek” we Wrocławiu
Bilety: https://dnifantastyki.pl/informacje/bilety/

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze serialowe pary. Wyjątkowe romanse bohaterów

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze