w

Star Trek: Picard – jest pierwszy plakat i zapowiedź!

star trek picard header
screenrant

CBS All Access opublikował pierwszy zwiastun swojego nowego serialu z serii Star Trek. Ujawniony został także plakat promujący produkcję.

W serialu zobaczymy Patricka Stewarta, który ponownie wcieli się w postać Jean-Luca Picarda, znaną z serialu Star Trek: The Next Generation oraz z licznych filmów. Do obsady należą także Alison Pill, Michelle Hurd, Evan Evagora, Isa Briones, Santiago Cabrera i Harry Treadaway. Funkcję showrunnerów objęli Alex Kurtzman i Akiva Goldsman.

Zwiastun nie zdradza zbyt wiele z fabuły, która jak dotąd owiana jest tajemnicą. Wiemy, że akcja serialu ma rozgrywać się na około dwadzieścia lat od ostatnich wydarzeń w jakich widzieliśmy Picarda. Ma on nie być już dowódcą floty, a wieść spokojne życie w swojej winnicy, bowiem po ostatniej wielkiej akcji ratunkowej zdecydował się na odejście. Jak na razie nie wiadomo nic więcej odnośnie tej misji.

Premiera Star Trek: Picard zapowiadana jest na koniec roku. W Polsce serial dostępny będzie za pośrednictwem Amazona.

star trek picard teaser poster 407x600
collider

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

rosinski plakat ciemna ramka maly 150x150

Dni Fantastyki 2019 – znamy pierwszych gości!

scott foley and lauren cohan in whiskey cavalier abc 150x150

Whiskey Cavalier z szansą na kontynuację?