w

Jinn – zapowiedź pierwszego arabskiego serialu od Netflixa!

jinn netflix e1558543637604
comingsoon

Netflix wydał właśnie oficjalny zwiastun swojego pierwszego serialu w języku arabskim. Mamy tu połączenie mitologii Bliskiego Wschodu z elementami nadprzyrodzonymi. Nie zabraknie również miłości, przyjaźni oraz przygody, bowiem głównymi bohaterami są nastolatkowie.

Jinn opowie historię pewnej dziewczyny, która niechcący uwalnia dżina, a ten objawia jej się pod postacią nastolatka. Jednak jak to bywa w takich sytuacjach, na wolność wraz z nim wydostaje się także zła, starożytna siła, która zagraża światu. Oczywiście poradzić sobie z nią muszą nasi młodzi bohaterowie.

Premiera produkcji odbędzie się już 13. czerwca. Pierwszy sezon składa się z sześciu półgodzinnych odcinków. Miejscem jego powstania jest Jordania, a za reżyserię odpowiada Mir-Jean Bou Chaaya.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

p19 23002 adv01 lword pr release ad 1.5kb 150x150

Słowo na L powraca! Jest tytuł i data rozpoczęcia produkcji!

rosinski plakat ciemna ramka maly 150x150

Dni Fantastyki 2019 – znamy pierwszych gości!