Disney+ opracowuje spin-off opowiadający o Wakandzie!

2 lutego 2021 | Newsy

Świetna wiadomość dla fanów Czarnej Pantery. Dla platformy Disney+ powstaje serial Wakanda, który przybliży nam Królestwo Wakandy.

Wiadomo już nawet kto zasiądzie za sterami tej produkcji. To Ryan Coogler, który niedawno podpisał z Walt Disney Company pięcioletnią umowę na wyłączność.

Coogler pracuje obecnie na sequelem Czarnej Pantery, który to ma bardziej szczegółowo niż jedynka, zbadać subkulturę Wakandy.

Jak na razie to jedyne informacje o tym projekcie. Będziemy informować Was na bieżąco.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Ekipa Władcy Pierścieni przenosi się do Wielkiej Brytanii

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram