Ekipa Władcy Pierścieni przenosi się do Wielkiej Brytanii

}

Data: 13 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Obecnie zdjęcia do serialu Amazona Władca Pierścieni miały miejsce na terenie Nowej Zelandii. Teraz jednak jak ogłosił Amazon Studios ekipa przenosi się do Wielkiej Brytanii.

Zmiana lokalizacji ma na celu zwiększenie produkcyjnego zasięgu. Na nowym terenie rozpoczną się zdjęcia do drugiego sezonu.

Prace postprodukcyjne pierwszej serii kontynuowane będą w Nowej Zelandii do czerwca 2022 roku. Jednocześnie w Wielkiej Brytanii rozpocznie się preprodukcja drugiego sezonu.

Fabuła serialu ma zostać osadzona w Drugiej Erze, a więc na co najmniej 3000 tys. lat wcześniej niż wydarzenia z filmowego Władcy Pierścieni. Trwa ona 3441 lat i rozpoczęła się po wygnaniu Morgotha, mrocznego pana poprzedzającego Saurona, a jej koniec pieczętuje pierwszy upadek Saurona.

Premiera serialu zaplanowana jest na 2 września 2021 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  KRÓL – premiera serialu już dziś! Canal+ zaprasza na piątek z KRÓLEM

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.