Ekipa Władcy Pierścieni przenosi się do Wielkiej Brytanii

13 sierpnia 2021 | Newsy

Obecnie zdjęcia do serialu Amazona Władca Pierścieni miały miejsce na terenie Nowej Zelandii. Teraz jednak jak ogłosił Amazon Studios ekipa przenosi się do Wielkiej Brytanii.

Zmiana lokalizacji ma na celu zwiększenie produkcyjnego zasięgu. Na nowym terenie rozpoczną się zdjęcia do drugiego sezonu.

Prace postprodukcyjne pierwszej serii kontynuowane będą w Nowej Zelandii do czerwca 2022 roku. Jednocześnie w Wielkiej Brytanii rozpocznie się preprodukcja drugiego sezonu.

Fabuła serialu ma zostać osadzona w Drugiej Erze, a więc na co najmniej 3000 tys. lat wcześniej niż wydarzenia z filmowego Władcy Pierścieni. Trwa ona 3441 lat i rozpoczęła się po wygnaniu Morgotha, mrocznego pana poprzedzającego Saurona, a jej koniec pieczętuje pierwszy upadek Saurona.

Premiera serialu zaplanowana jest na 2 września 2021 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  KRÓL – premiera serialu już dziś! Canal+ zaprasza na piątek z KRÓLEM

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram