The Midnight Club – nowe dzieło Flanagana, poznajcie jego obsadę!

}

Data: 2 lutego 2021

a

Kategorie: Newsy

Mike Flanagan, twórca hitowego Nawiedzonego domu na wzgórzu i jego duchowej kontynuacji Nawiedzony dwór w Bly, rozpoczyna pracę nad kolejną serią grozy. Tym razem będzie to adaptacja powieści The Midnight Club Christophera Pike’a.

Będąca jeszcze w fazie preprodukcji seria ma już swoją główną obsadę. Należą do niej Heather Langenkamp, która wcieli się w lekarkę prowadzącą hospicjum dla nieuleczalnie chorych nastolatków, Igby Rigney, Ruth Codd, William Chris Sumpter, Aya Furukawa, Annarah Shephard i Sauriyan Sapkota. Wszyscy oni wcielą się w członków tytułowego klubu.

Drugoplanowe role otrzymali Zack Gilford, Samantha Sloyan i Matt Biedel. Gościnnie wystąpią także aktorzy, których kojarzyć będziecie z poprzednich projektów Flanagana.

Akcja opublikowanej po raz pierwszy w 1994 roku powieści rozgrywa się w hospicjum Rotterdam Home. Grupa zaprzyjaźnionych pacjentów tworzy klub, który zbiera się o północy w celu opowiadania sobie przerażających historii. Jego członkowie zawierają pakt, mówiący o tym, że jeśli którykolwiek z nich umrze, ma nawiązać pozagrobowy kontakt z pozostałymi żyjącymi.

W projekt oprócz Flanagana zaangażowana jest także Leah Fon, która napisała scenariusz do Nawiedzonego dworu w Bly.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Polsat – jesienią na łamach stacji pojawią się aż trzy nowe seriale!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.