Pacific Rim: The Black – Netflix przedstawia teaser nowego anime!

2 lutego 2021 | Newsy

Netflix ostatnio coraz bardziej stawia na azjatyckie produkcje. Już niedługo swoją premierę odbędzie Pacific Rim: The Black, pierwszy serial anime kontynuujący wątki z pełnometrażowych filmów z serii Pacific Rim.

Akcja anime rozgrywa się po wydarzeniach z filmów. Po latach, gdy Australia ulega inwazji kajiu, dwójka rodzeństwa robi wszystko, by odnaleźć zaginionych rodziców i przetrwać we wrogim świecie. Pomoże im w tym porzucony Jaeger, którego uczą się pilotować, aby mieć szansę z nadciągającymi potworami.

Premiera animacji już 4 marca 2021 roku.

Źródło: youtube

ZOBACZ TEŻ  Pacific Rim: The Black – zobaczcie pełny zwiastun tej animacji

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!