Disney+ odkłada na półkę prequel Pięknej i Bestii

}

Data: 11 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Niestety, ale różnice twórcze i opóźnienia w realizacji serialu spowodowały, iż planowany prequel Pięknej i Bestii, filmu z 2017 roku, zaliczył bezterminowe zawieszenie. Jedynym pocieszeniem jest to, iż nie został skasowany, a więc jest szansa, że platforma jeszcze powróci do tego projektu.

Osobom decyzyjnym nie spodobał się obecny scenariusz. Mają oni także zastrzeżenia do muzyki, która nie odzwierciedla w odpowiedni sposób tego co miałoby zostać ukazane na ekranie. Problemy prequela zaczęły się jakiś czas temu, kiedy to przesunięto planowane rozpoczęcie zdjęć z wiosny na lato. Kłopotów jednak nie udało się rozwiązać, a dalsze przesuwanie terminu rozpoczęcia zdjęć mijało się z celem, ponieważ jesienny termin kolidowałby z harmonogramem obsady oraz ekipa nie miałaby odpowiedniej pogody do ujęć.

Tak na wiadomość o wstrzymaniu realizacji projektu zareagował Josh Gad, który wcielić ponownie miał się w LeFou.

Miejmy nadzieję, że uda się osobom decyzyjnym dojść do porozumienia, harmonogramy się zgrają i projekt w takiej obsadzie jak obecnie jednak kiedyś powstanie.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Spin-off Pięknej i Bestii ma już tytuł!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.