Disney+ podał datę premiery serialu Obi-Wan Kenobi

}

Data: 10 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Obi-Wan Kenobi to serialowa produkcja osadzona w uniwersum Gwiezdnych wojen. Powstaje ona w porozumieniu z Lucasfilm dla platformy Disney+, która to opublikowała pierwszy plakat promujący serial. Ten zaś zdradza datę premiery.

Jak wynika z poniższej grafiki Obi-Wan Kenobi zadebiutuje 25 maja 2022 roku.

obiwankenobi2

W roli tytułowego mistrza Jedi powraca Ewan McGregor. W obsadzie są także Moses Ingram, Hayden Christensen jako Darth Vader, Joel Edgerton, Bonnie Piesse, Kumail Nanjiani, Indira Varma, Rupert Friend, O’Shea Jackson Jr., Sung Kang, Simone Kessell i Benny Safdie.

Historia w serialu rozpocznie się 10 lat po wydarzeniach z filmu Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów. Wtedy to Obi-Wan poniósł największą życiową porażkę. Doznał upadku i zepsucia swojego najlepszego przyjaciela i ucznia Jedi – Anakina Skywalkera, który przeszedł na ciemną stronę Mocy i stał się Darth Vaderem. Niestety tyle tylko wiadomo o fabule serialu. W dalszym ciągu trzymana jest ona w tajemnicy.

Producentami wykonawczymi tej limitowanej serii są Kathleen Kennedy, Michelle Rejwan, Deborah Chow, Ewan McGregor i Joby Harold. Serial wyreżyserowała Deborah Chow, a scenariusz napisał Joby Harold.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Obi-Wan Kenobi – poznajcie główną obsadę!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.