w

Spin-off Pięknej i Bestii ma już tytuł!

3642042 gaston lefou

Film Piękna i Bestia z 2017 roku stał się kasowym hitem, nic więc dziwnego, że postanowiono dać szansę innym bohaterom tej produkcji. Platforma Disney+ rozpoczęła pracę nad serialowym spin-offem, mającym być prequelem, który opowie o postaciach Gastona i LeFou. Zobaczcie jaki tytuł będzie nosić produkcja.

Alan Menken, kompozytor pracujący obecnie przy tym projekcie w jednym z ostatnich wywiadów nazwał go The Little Town. Nie wiemy czy to tytuł roboczy czy już oficjalny. Nazwa ta odnosi się do piosenki jaką Bella śpiewa o swojej rodzinnej wiosce.

Do swoich ról w serialu mają powrócić Luke Evans i Josh Gad. Za scenariusz odpowiadają Eddy Kitsis, Adam Horowitz i Gad. Produkcja składać się ma z sześciu odcinków.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

gra

The Last of Us – serial poszerzy fabułę gry!

bez tytulu

Lucyfer – podsumowanie sezonu 4!