Spin-off Pięknej i Bestii ma już tytuł!

}

Data: 3 sierpnia 2020

a

Kategorie: Newsy

Film Piękna i Bestia z 2017 roku stał się kasowym hitem, nic więc dziwnego, że postanowiono dać szansę innym bohaterom tej produkcji. Platforma Disney+ rozpoczęła pracę nad serialowym spin-offem, mającym być prequelem, który opowie o postaciach Gastona i LeFou. Zobaczcie jaki tytuł będzie nosić produkcja.

Alan Menken, kompozytor pracujący obecnie przy tym projekcie w jednym z ostatnich wywiadów nazwał go The Little Town. Nie wiemy czy to tytuł roboczy czy już oficjalny. Nazwa ta odnosi się do piosenki jaką Bella śpiewa o swojej rodzinnej wiosce.

Do swoich ról w serialu mają powrócić Luke Evans i Josh Gad. Za scenariusz odpowiadają Eddy Kitsis, Adam Horowitz i Gad. Produkcja składać się ma z sześciu odcinków.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Gwiazdy Disneya w popularnych serialach– zobacz skąd możesz kojarzyć te 9 nazwisk

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.