w

Dickinson – rozpoczęły się zdjęcia do 2. sezonu

maxresdefault
spidersweb

Dickinson to jeden z seriali, które zadebiutowały w tym miesiącu na nowo powstałej platformie Apple TV+. Produkcja ta zyskała mnóstwo pozytywnych recenzji i otrzymała zamówienie na drugi sezon, który właśnie rozpoczyna swoją produkcję.

Taką informację na swoim Twitterze podała Alena Smith, autorka scenariusza i showrunnerka. W swoim wpisie zamieściła ona także zdjęcie obsady, do której od nowego sezonu dołącza Finn Jones, znany z serialu Iron Fist.

Fabuła serialu osadzona jest w czasach, w których żyła amerykańska poetka Emily Dickinson. Ujrzymy sztywne wiktoriańskie normy społeczne i rodzinne, którym z całych sił przeciwstawiała się zbuntowana młoda kobieta. Zobaczymy jak wielką walkę musiała ona podjąć, aby głos kobiet wreszcie został usłyszany.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

aaaabyjszfc0vraq5ktmrd2307vd19ak6paao9jfy4iusq bswqlcryowwindysn6h7xdrqvjxf1jhcddsxrlsitdlttt8gikcw6ww1obkrb8zajy3an

The Staircase – Harrison Ford jako pisarz oskarżony o morderstwo

undone trailer e1564670003194

Undone – animacja od Amazona otrzymuje 2. sezon