Dickinson – rozpoczęły się zdjęcia do 2. sezonu

22 listopada 2019 | Newsy

Dickinson to jeden z seriali, które zadebiutowały w tym miesiącu na nowo powstałej platformie Apple TV+. Produkcja ta zyskała mnóstwo pozytywnych recenzji i otrzymała zamówienie na drugi sezon, który właśnie rozpoczyna swoją produkcję.

Taką informację na swoim Twitterze podała Alena Smith, autorka scenariusza i showrunnerka. W swoim wpisie zamieściła ona także zdjęcie obsady, do której od nowego sezonu dołącza Finn Jones, znany z serialu Iron Fist.

https://twitter.com/internetalena/status/1197132790795517957?

Fabuła serialu osadzona jest w czasach, w których żyła amerykańska poetka Emily Dickinson. Ujrzymy sztywne wiktoriańskie normy społeczne i rodzinne, którym z całych sił przeciwstawiała się zbuntowana młoda kobieta. Zobaczymy jak wielką walkę musiała ona podjąć, aby głos kobiet wreszcie został usłyszany.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Silk – nadchodzi następczyni Spider-Mana!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram