The Staircase – Harrison Ford jako pisarz oskarżony o morderstwo

}

Data: 22 listopada 2019

a

Kategorie: Newsy

To będzie debiut jeśli chodzi o Harrisona Forda, bowiem aktor ten do tej pory nie wystąpił w żadnym z seriali telewizyjnych. Jak podaje portal Variety Ford ma wcielić się w Michaela Petersona, amerykańskiego pisarza, który oskarżony został o zabójstwo swojej żony.

Produkcja ta opierać się ma na dokumentalnej serii z 2004 roku o tym samym tytule, trwającej do 2018 roku i składającej się z 13 odcinków. Serial ten w reżyserii Jean-Xaviera de Lestrade ze szczegółami ukazuje skomplikowany i długoletni proces sądowy Petersona. Jest on w całości dostępny na platformie Netflix.

Nowy serial produkować będzie Annapurna TV. Możliwe, że trafi on na jakąś platformę stremingową, jednak jak na razie nie znane są żadne szczegóły.

Źródło: variety

ZOBACZ TEŻ  Gra o tron sezon 8. – jest teaser i data premiery!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.