Dickinson – jest zapowiedź nowego serialu od Apple TV+!

21 września 2019 | Newsy

Nowo powstająca platforma Apple TV+ wypuściła zapowiedź serialu Dickinson opowiadającego o życiu i twórczości amerykańskiej poetki Emily Dickinson.

https://youtu.be/iBMeB6xG4rE

Serial ten ma być utrzymany w konwencji mrocznej komedii. Ukaże on sztywne wiktoriańskie normy społeczne i rodzinne, którym z całych sił przeciwstawiała się zbuntowana młoda poetka. Akcja serialu rozgrywać się będzie na początku XIX wieku. Ujrzymy tamtejszy świat oczami głównej bohaterki i zobaczymy jak wielka walkę musiała ona podjąć, aby głos kobiet wreszcie został usłyszany.

W Emily wcieli się Hailee Steinfeld. Za reżyserię odpowiada David Gordon Green, a scenariusz napisała Alena Smith. Premiera serialu już 1 listopada, wraz z premierą platformy.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Magic: The Gathering – nowy serial animowany od Netflixa!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram