w

Wataha sezon 3. – serial zadebiutuje już 30 października na HBO Europe!

wataha 3 hbo europe fot. krzysztof wiktor odc. 1 19 1000
HBO Europe

Premiera trzeciego sezonu polskiego serialu HBO Europe Wataha została zaplanowana na 30 października. Sprawdźcie zwiastun i kilka nowych zdjęć z produkcji.

Akcja nowego sezonu zaczyna się, gdy Straż Graniczna zatrzymuje dwóch migrantów, którzy próbowali uciec z Polski na Ukrainę. Rebrow, idąc ich tropem, niespodziewanie odkrywa miejsce zbrodni. Brutalne zabójstwo odbija się echem w całej Polsce.  Markowski rozpoczyna śledztwo, a Rebrow zgłasza się po pomoc do Dobosz, zakładając, że sprawa może mieć drugie dno. Pnąca się po szczeblach kariery w Warszawie Dobosz niechętnie wraca w Bieszczady.

Rebrow ponownie stanie przed trudnymi wyborami. Mimo że wrócił do pracy w straży, przeszłość nie daje mu o sobie zapomnieć. Nie każdy jest zachwycony jego powrotem. Wielu patrzy na niego jak na podejrzanego, działającego na granicy prawa. Na horyzoncie pojawia się nieznana postać – nowa szefowa ukraińskich przemytników – Tatiana Barkova.

wataha 3 hbo europe fot. krzysztof wiktor odc. 1 31 1000
HBO Europe

W trzecim sezonie Watahy występują Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Jacek Lenartowicz, Dagmara Bąk, Anna Donchenko, Jarosław Boberek, Maciej Mikołajczyk, Mariusz Saniternik, Andrzej Konopka, Bartek Kotschedoff i Piotr Żurawski. W tym sezonie dołączyli do nich Borys Szyc i rosyjska aktorka Evgeniya Akhremenko, a także Olga Bołądź, Maria Maj, Filip Gurłacz, Bartek Kotschedoff, Agnieszka Suchora oraz Michał Kaleta.

wataha 3 hbo europe fot. krzysztof wiktor odc. 2 21 1000
HBO Europe

Za scenariusz odpowiadają Piotr Szymanek, Katarzyna Tybinka oraz Marta Szymanek. Serial reżyserują Olga Chajdas i Kasia Adamik. Autorami zdjęć do serialu są Tomasz Augustynek i Tomasz Naumiuk. Zdjęcia do produkcji były realizowane od lutego do czerwca tego roku w Polsce i na Ukrainie.

Oba dotychczasowe sezony Watahy można oglądać w HBO GO.

wataha 3 hbo europe fot. krzysztof wiktor odc. 1 19 1000
HBO Europe

Źródło: news prasowy za HBO Europe

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

supernatural

Nie z tego świata sezon 15. – jest zwiastun i plakat finału serii!

Unbelievable / Niewiarygodne

Niewiarygodne – recenzja serialu – Jak opowiadać o ofiarach