Magic: The Gathering – nowy serial animowany od Netflixa!

}

Data: 4 czerwca 2019

a

Kategorie: Newsy

Netflix zamówił nową animowaną serię opartą o kolekcjonerską grę karcianą. Za ten ciekawy projekt odpowiadać będą bracia Anthony i Joe Russo.

Nad scenariuszem pracują Henry Gilroy i Jose Molina, a całości pilnować będzie Yoraki Mochizuki. Z kolei animacją zajmie się studio Bardel Entertainment.

Serial ma nie być jednolity gatunkowo, będzie swobodnie przechodził od dramatu, poprzez trzymający w napięciu thriller, aż do mrocznego horroru. Fabuła chodź oparta o znaną grę ma opowiadać zupełnie nową historię.

Sama gra Magic: The Gathering polega na starciach co najmniej dwóch graczy. Każdy z nich posiada własną talię kart. Już samo ich skompletowanie jest nie lada wyzwaniem, bowiem kupuje się je w zafoliowanych paczkach i nigdy nie wiadomo jakie uda nam się dostać.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  The Falcon and the Winter Soldier oficjalnie opóźniony do 2021 roku!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.