Dexter: New Blood to najchętniej oglądany serial w historii Showtime

}

Data: 14 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Powroty po latach jednak się udają! Dziewiąty sezon Dextera, który powstał osiem lat po finałowej serii osiągnął rekordowe wyniki oglądalności i stał się najchętniej oglądaną produkcją oryginalną w historii Showtime.

Serial z dziesięcioodcinkowym sezonem zadebiutował 7 listopada ubiegłego roku. Właśnie jego emisja dobiegła końca. Poprawił on niefortunny finał oryginalnej serii, z którego większość widzów nie była zadowolona.

Średnio Dexter tygodniowo miał ponad 8 milionów wyświetleń, stając się najchętniej oglądanym serialem w historii Showtime. Finał serialu przyciągnął w niedziele aż 3 miliony widzów, co czyni odcinek ten największym sukcesem platformy od ponad ośmiu lat, od Homeland w 2013 roku.

Akcja w New Blood rozgrywa się 10 lat po tych wydarzeniach. Dexter zbudował sobie nowe życie pod przybranym imieniem i nazwiskiem – Jim Lindsay. Stara się prowadzić jak najnormalniejsze życie, jednak sielanka zostanie zakłócona. W miasteczku pojawia się morderca i to na nowo rozpali w Dexterze jego głęboko skrytego Mrocznego Pasażera, w którego tym razem wcieli się siostra Dextera – Debra. Poznamy także relacje jakie łączą głównego bohatera i jego nastoletniego już syna Harrisona.

Dexter: New Blood już w marcu zadebiutuje na Blu-ray.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Archer – animowany serial o tajnym agencie odnowiony na 13. sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.