Pełny zwiastun nowego serialu Shondaland – Kim jest Anna?

}

Data: 15 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix zaprezentował pełną zapowiedź nowego serialu wytwórni Shondaland, która odpowiada za hitową produkcję Bridgertonowie.

Fabuła serialu inspirowana jest prawdziwą historią niesamowitej oszustki Anny Delvey. Kim jest Anna? opowie historię dziennikarki Vivian, która rozpoczyna śledztwo w sprawie Anny Delvey, legendy Instagrama, niemieckiej dziedziczki, która nie tylko zawładnęła światem socjety Nowego Jorku, ale i skradła zawartości portfeli wielu jej członków. Anna zamknięta w areszcie czeka na proces, a w tym czasie Vivian stara się dowiedzieć kim jest tajemnicza kobieta. Naciągaczką czy może spełniła swój współczesny amerykański sen?

Rhimes przy pisaniu scenariusza do serialu inspirowała się artykułem Jessiki Pressler opublikowanym swego czasu w New York Magazine. W tytułowej roli Julia Garner. W Vivian wciela się Anna Chlumsky. W pozostałych rolach Arian Moayed jako Todd, Katie Lowes jako Rachel, Alexis Floyd jako Neff, Anders Holm jako Jack, Anna Deavere Smith jako Maud, Jeff Perry jako Lou, Terry Kinney jako Barry i Laverne Cox jako Kacy.

Premiera miniserialu Kim jest Anna? już 11 lutego 2022 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Kim jest Anna? - teaser serialu o niesamowitej oszustce

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.