Justice U – nowy serial oparty na komiksach DC

}

Data: 14 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Dla stacji The CW powstanie nowy serial, który bazował będzie na komiksach DC. To produkcja Justice U, a jej gwiazdą będzie David Ramsey.

Aktor wcieli się w postać Johna Diggle’a, która zadebiutowała w Arrow. Ramsey jest weteranem seriali należących do Arrowverse. Wystąpił w prawie wszystkich z nich.

W Justice U Diggle będzie chciał zrekrutować piątkę młodych metaludzi. Będą oni działać pod przykrywką na prestiżowym uniwersytecie, gdzie Diggle będzie nadzorował ich edukację, jednocześnie szkoląc ich. Chce bowiem, aby zostali superbohaterami jutra. Postacie występujące w serialu będą wzorowane na różnych bohaterach z DC Comics.

Ramsey oprócz objęcia głównej roli, ma także stanąć za kamerą. Wybrany został do wyreżyserowania pilotażowego odcinka. Produkcją zajmie się oczywiście Berlanti Productions, a scenariusz napiszą Michael Narducci i Zoanne Clack.

Projekt ten jest obecnie na bardzo wczesnym etapie rozwoju. The CW nie złożyła na niego jeszcze oficjalnego zamówienia. Na razie trwają pierwsze rozmowy na ten temat. Jeśli włodarzom stacji spodoba się scenariusz, wtedy możemy liczyć na realizację serialu.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Punky Brewster powraca! Jest data premiery i zdjęcie z planu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.