”Detektyw Forst” – powstaje kolejny serial opierający się o twórczość Remigiusza Mroza

}

Data: 21 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Kolejna seria powieści najbardziej poczytnego polskiego pisarza Remigiusza Mroza zostanie przeniesiona na telewizyjny ekran. Trwają już zdjęcia do serialu Detektyw Forst, którego fabuła opierać ma się na cyklu Komisarz Forst. Składa się na niego aż siedem tomów.

W głównej roli zobaczymy Borysa Szyca. Zdjęcia do serialu realizowane będą na Słowacji oraz w Zakopanem, Nowym Targu i w Warszawie. Produkcja powstaje dla platformy Netflix.

bez tytulu
bez tytuluii

Szyc wcieli się w komisarza Wiktora Forsta. Kiedy Tatrami wstrząsa seria makabrycznych morderstw, sprawa zabójstw przydzielona zostaje właśnie wspomnianemu Forstowi. Tropy jakie odkryje wraz z dziennikarką Olgą Szrebską doprowadzą go do dawno zapomnianych tajemnic, sięgających, aż czasów II wojny światowej. Winy z przeszłości nie dadzą o sobie zapomnieć. Okrutne zbrodnie muszą zostać odkupione.

Reżyserem serialu jest Daniel Jaroszek, a autorami scenariusza Agata Malesińska i Jacek Markiewicz.

Powstający serial opierać ma się na wydarzeniach z powieści Ekspozycja (tom 1) i Przewieszenie (tom 2). Premiera Detektywa Forsta planowana jest na 2024 rok.

Źródło: Instagram

ZOBACZ TEŻ  A co jeśli naszym życiem kieruje przeszłość – recenzja What/if

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.