Twórcy ”Białego lotosu” już myślą nad trzecim sezonem!

}

Data: 21 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Jeszcze nie odbyła się premiera drugiego sezonu satyrycznego dramatu Biały lotos, a jego twórcy już rozmyślają nad kontynuacją.

Mike White, twórca serialu zdradził zagranicznym mediom, że już w jego głowie rodzą się pomysły na fabułę trzeciego sezonu.

Biały lotos to antologiczna produkcja, której fabuła skupia się na ludziach spędzających swój urlop w pięciogwiazdkowych hotelach znajdujących się w różnych częściach świata. Pierwsza seria rozgrywała się na Hawajach, w drugiej zaś bohaterowie trafiają na Sycylię.

Jeśli stacja HBO zdecyduje się zamówić trzeci sezon to jak mówi White jego fabuła prawdopodobnie rozegra się na terenie Azji.

Właśnie oddaliśmy do stacji ostatni odcinek drugiego sezonu, więc póki co trudno jest jeszcze myśleć o trzecim sezonie. Gdybyśmy jednak mieli go zrobić, myślę, że fajnie byłoby pojechać z kamerami na zupełnie nowy kontynent. Teraz kręciliśmy w Europie, więc myślę na przykład o Azji. Jakiś taki zwariowany kierunek byłby najlepszy – powiedział Mike White w rozmowie z portalem ”Deadline”.

W trzeciej serii prawdopodobnie również powróci Jennifer Coolidge, jeśli tylko pozwoli aktorce na to harmonogram.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Turyści w 2. sezonie Białego lotosu zawitają do Włoch

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.