Temuera Morrison i Jason Momoa w obsadzie historycznego dramatu Apple TV+ ”Chief of War”

}

Data: 20 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Jak donoszą zagraniczne media gwiazda serii Księga Boby Fetta – Temuera Morrison i znany z serialu See – Jason Momoa, otrzymali angaż w limitowanym historycznym dramacie Chief of War powstającym dla platformy Apple TV+.

Morrison wcieli się w Kahekili, króla Maui. Postać w jaką wcieli się Momoa to wojownik będący obiektem przepowiedni o wielkim bohaterze.

Serial ukaże nam epicką historię o zjednoczeniu i kolonizacji Hawajów. Całość opowiedziana ma zostać z punktu widzenia rdzennych mieszkańców tego regionu. Akcja Chief of War przeniesie nas do końca XVIII wieku.

Rola w Chief of War dla Jasona Momoa jest kolejną dużą współpracą aktora z Apple TV+ po zakończonej pracy na planie serialu See. Dla Morrisona zaś występ w tej produkcji jest pierwszą dużą serialową rolą nie związaną z Gwiezdnymi wojnami.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Disney+ w Polsce latem 2022 roku!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.