Dead to Me – zapowiedź nowego serialu od Netflixa!

2 kwietnia 2019 | Newsy

Netflix opublikował pierwszy zwiastun swojego nowego serialu z Lindą Cardellini i Christiną Applegate w rolach głównych. Patrząc po zapowiedzi jest ciekawie, mamy połączenie dramatu z thrillerem, ale znajdą się także elementy komedii, zresztą zobaczcie sami.

Fabuła skupia się na dwóch kobietach. Pierwsza to Jen,w tej roli Applegate, matka i wdowa, która straciła męża w tragicznych okolicznościach. Uczęszczając na grupę wsparcia poznaje Judy (Cardellini), dość ekscentryczną kobietę, której umarł narzeczony. Mimo różnic kobiety szybko się zaprzyjaźniają. Jednak wkrótce Jen odkrywa, iż Judy skrywa straszną tajemnicę, która może zmienić ich życie na zawsze.

Autorem scenariusza jest Liz Feldman. Jest ona także producentem wraz z Applegate, Willem Ferrellem i Adamem McKayem.

Premiera Dead to Me już 3 maja.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Amerykańscy bogowie sezon 3. - zobaczcie pełną zapowiedź!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram