She-Ra and The Princesses of Power sezon 2. – jest nowa zapowiedź!

2 kwietnia 2019 | Newsy

DreamWorks we współpracy z Netflixem stworzyli nową wersję przygód Księżniczki Adory. Właśnie zadebiutował zwiastun drugiego sezonu tej animowanej produkcji.

Adora to sierota, która otrzymawszy czarodziejski miecz staje się mityczną wojowniczką She-Ra. Wraz z przyjaciółmi walczy z siłami zła i broni swojego kraju Etherii, w którym jest księżniczką. W kontynuacji przyjdzie się jej zmierzyć z Catrą, niegdyś jej najlepszą przyjaciółką, która teraz jest prawą ręką przywódcy zła.

Sezon pierwszy składał się z 13 odcinków i zebrał bardzo dobre recenzje. Chwalono głównie kolorową i świetnie dopracowaną animację oraz różnorodność postaci oraz to w jaki sposób następuje ich rozwój.

Serial powróci na Netflix już 26 kwietnia. Aktualnie na platformie dostępny jest cały pierwszy sezon.

she ra season two poster
comingsoon

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  She-Ra i księżniczki mocy sezon 4. - zobaczcie oficjalny zwiastun animacji!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram