w

Dark sezon 2. – nowy zwiastun serialu!

dark
Źródło: Dread Central

Netflix opublikował nowy zwiastun swojego niemieckiego serialu Dark, którego pierwszy sezon stał się hitem i fani niecierpliwie czekają na jego kontynuację. Jak widzimy na filmiku w miasteczku Winden wciąż dzieje się bardzo źle.

Dark, jak sama nazwa wskazuje to dość mroczny serial, w którym poznajemy losy czterech rodzin, które skupiają się na gorączkowym poszukiwaniu zaginionych dzieci. Ta sytuacja odkrywa tajemnice z przeszłości i łączy się z wydarzeniami sprzed 30. lat. W miasteczku dochodzi do dziwnych wydarzeń i splata się w nim przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, a każda decyzja bezpowrotnie wpływa na losy mieszkańców w każdym z czasów.

Sezon pierwszy skupił się na trzech postaciach. Śledziliśmy poczynania nastoletniego chłopca, który próbował sobie poradzić z samobójczą śmiercią ojca, policjanta, którego brat zaginął 33 lata temu oraz szefa policji z miasteczka Winden. Fabuła serialu rozgrywa się w głównie w 2019 roku, ale obejmuje także wątki fabularne z 1986 i 1953 roku, a to za sprawą tunelu czasoprzestrzennego, którym zarządza pewna bogata i wpływowa rodzina.

Premiera 8. odcinkowego sezonu drugiego zaplanowana jest na 21. czerwca.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

wizje przyszłości

Serialowe wizje przyszłości – TOP 5

the scientist skesis in the dark crystal age of resistance 150x150

The Dark Crystal: Age of Resistance – jest pierwsza zapowiedź i plakat!