Snowfall sezon 3. – sprawdźcie oficjalny zwiastun!

30 maja 2019 | Newsy

Stacja FX wydała oficjalną zapowiedź trzeciego sezonu serialu Snowfall, która nosi tytuł It’s Like That.

Nadchodząca premiera będzie pierwszą produkcją jaka ujrzy światło dzienne po niespodziewanej śmierci współtwórcy produkcji Johna Singletona. Jej fabuła rozgrywa się w latach 80. w Los Angeles i opowiada o epidemii cracku i jej wpływie na kulturę. Trzeci sezon ma skupiać się na usilnych zmaganiach policji, która pragnie za wszelką cenę powstrzymać falę przepływu kokainy przez miasto. Z kolei Teddy robi wszystko, aby przepływ ten był jak najbardziej płynny.

Nowe epizody zadebiutują już 10. lipca na FX. W Polsce serial emituje Canal +.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Snowfall otrzymał zamówienie na kolejny sezon!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram