Człowiek, który spadł na Ziemię – pierwszy zwiastun serialu Showtime

}

Data: 17 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Showtime pracuje nad serialową wersją kultowego filmu z lat 70. XX wieku Człowiek, który spadł na Ziemię. Produkcja stacji nosi taki sam tytuł i opiera się również na powieści Waltera Tevisa.

Poznamy kosmitę, który w przebraniu człowieka, przybywa na Ziemię w celu ratowania swoich pobratymców z planety, na której kończy się woda. Dzięki swoim nadludzkim zdolnościom szybko zdobywa władzę i fortunę, jednak nabywa też złe ludzkie cechy, jak chciwość czy egoizm. Popada również w alkoholizm. Ludzka natura, która bierze w nim górę, coraz bardziej uniemożliwia mu wykonanie zadania z którym przyleciał.

Jego przybycie na Ziemię odbywa się w momencie, gdy ludzkość znajduje się w punkcie zwrotnym swojej ewolucji. Kosmita będzie musiał skonfrontować się z własną przeszłością, aby móc zdefiniować przyszłość mieszkańców Błekitnej Planety.

W obsadzie serialu są Chiwetel Ejiofor jako kosmita, Naomie Harris jako lekarka, u której kosmita szuka pomocy, Jimmi Simpson, Clarke Peters, Rob Delaney, Sonya Cassidy i Annelle Olayele.

Alex Kurtzman i Jenny Lumet są showrunnerami serialu. Jak mówią produkcja zaoferuje widzom bardziej 'podnoszące na duchu’ podejście do materiału źrodłowego niż film.

Premiera serialu wiosną tego roku. Produkcja składać ma się z 10 epizodów.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Człowiek, który spadł na Ziemię – Showtime kręci serial na podstawie tego kultowego filmu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.