Y: The Last Man bez nowego domu!

}

Data: 17 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Serial FX Y: The Last Man oparty na komiksowej powieści nie otrzymał od stacji odnowienia na drugi sezon. Twórcy rozpoczęli więc poszukiwania nowego domu dla serii. Te jednak zakończyły się niepowodzeniem.

Serialem nie zainteresowała się żadna stacja telewizyjna ani platforma streamingowa. To przypieczętowało jego los. Produkcja definitywnie zakończona została pierwszym sezonem. Informację o tym podała w swoich mediach społecznościowych showrunnerka serialu Eliza Clark.

Y: The Last Man skupia się na losach Yoricka Browna, czyli jedynego mężczyzny, który – wraz ze swoja kapucynką – przetrwał tajemniczą plagę. Efektem zagadkowej katastrofy stało się zniknięcie z powierzchni Ziemi wszystkich mężczyzn i samców ssaków. Kobiety układają sobie życie bez brzydszej płci, a Yorick wyrusza na poszukiwania swojej dziewczyny mając nadzieję na przywrócenie tego co zostało utracone i stworzenie czegoś lepszego.

Produkcja miała niską oglądalność oraz otrzymała mieszane recenzje od krytyków.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Titans - zapowiedź, w której Robin spotyka... Robina!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.