Człowiek, który spadł na Ziemię – Showtime kręci serial na podstawie tego kultowego filmu!

30 marca 2021 | Newsy

Showtime jest w trakcie prac na serialową adaptacją filmu z 1976 roku pt. Człowiek, który spadł na Ziemię. Do obsady tej produkcji dołącza właśnie Clarke Peters.

Clarke Peters, który w ostatnim czasie wystąpił w serialu Mroczne materie, dołączył do obsady kierowanej przez Chiwetela Ejiofora, Naomie Harris i Jimmi Simpson. Peters wcieli się w Josiaha Fallsa, głowę rodziny, ojca Justina Fallsa, który jest utalentowanym inżynierem i naukowcem. Jego zaskakująca relacja z kosmitą odgrywanym przez Ejiofora, będzie stanowić kolejny krok w ewolucji człowieka.

gettyimages 925027928
fot. Leon Bennett/Getty Images
Clarke Peters

Fabuła serialu opierać będzie się na filmie z 1976 roku i powieści Waltera Tevisa. Poznamy kosmitę, który w przebraniu człowieka, przybywa na Ziemię w celu ratowania swoich pobratymców z planety, na której kończy się woda. Dzięki swoim nadludzkim zdolnościom szybko zdobywa władzę i fortunę, jednak nabywa też złe ludzkie cechy, jak chciwość czy egoizm. Popada również w alkoholizm. Ludzka natura, która bierze w nim górę, coraz bardziej uniemożliwia mu wykonanie zadania z którym przyleciał.

Projekt pierwotnie powstawał dla Paramount+, ale przeniesiony został do Showtime. Zdjęcia do niego rozpocząć mają się wiosną tego roku w Londynie. Serial zadebiutuje w 2022 roku.

Alex Kurtzman i Jenny Lumet piszą scenariusz i zajmują się produkcją wykonawczą serialu. Pełnią także funkcję showrunnerów. Kurtzman stanie także za kamerą.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Buffy: Postrach wampirów – powstaje nowa wersja serialu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram