Cuda – nowy, pełen emocji serial Telewizji Polsat

}

Data: 23 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Każdy odcinek to zamknięta historia inspirowana przez prawdziwe wydarzenia. Trwają zdjęcia na planie nowej produkcji Telewizji Polsat pt. Cuda. Na widzów czeka pełne spektrum wrażeń – od wzruszeń, przez smutek, aż po śmiech i radość. Dokładnie takich, jakie towarzyszą nam, gdy w naszym życiu dzieją się cuda.


Cuda to serial, na który składa się 20 niepowiązanych ze sobą fabularnie opowieści. Każdy odcinek jest wzruszającą historią ludzi, którzy doświadczyli w swoim życiu niezwykłych zbiegów okoliczności. Przeżyte wydarzenia nie tylko zmieniły ich na zawsze, ale pozwoliły uwierzyć, że kiedy kończą się zasoby ludzkiej wytrzymałości i siły, potrzebny jest… cud!

W życiu zdarzają się sytuacje, kiedy człowiek myśli „nie ma przypadków”. Mocno wierzę w to, że każdy ma swój los zapisany gdzieś w gwiazdach, a najbardziej beznadziejna sytuacja może nagle zmienić się na korzyść. Serialem „Cuda” chcę przywrócić ludziom wiarę i nadzieję na lepszy świat w sprawiedliwość i moc wybaczania. Chcę, aby każdy uwierzył, że „nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”. Ten serial ma dodawać otuchy w ciężkich chwilach, ma wzruszać i nie pozwalać tracić nadziei, że dobro zwycięża. Trzeba tylko głęboko wierzyć i myśleć pozytywnie. A wtedy można liczyć na prawdziwe cuda – mówi reżyserka Katarzyna Jungowska.

Producentem serialu jest Polot Media, znany z takich produkcji jak Kowalscy kontra Kowalscy, Komisarz Mama czy Kuchnia.

Cuda w Polsat Box Go w 2022 roku.

Źródło: Polsat

ZOBACZ TEŻ  Serialowa prasówka do drugiego śniadania [16.01.2018]

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.