1883 wielkim hitem Paramount+

}

Data: 22 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

W ubiegły weekend na platformie Paramount+ zadebiutował serial 1883 będący prequelem Yellowstone. Produkcja za którą odpowiada Taylor Sheridan okazała się wielkim hitem serwisu.

Debiut 1883 pobił rekord platformy. Prequel stał się najcześciej oglądanym oryginalnym serialem serwisu ponad dwukrotnie zwiększając liczbę widzów w stosunku do poprzedniego rekordu. Pierwszy odcinek serialu oglądało łącznie 4,9 mln widzów. To najchętniej oglądana premiera Paramount+ od 2015 roku.

Serial ukazuje rodzinę Duttonów, która w ucieczce przed biedą wyrusza na ekspansję Zachodu. Poszukują amerykańskiej ziemi obiecanej – Montany. Zobaczymy jakie, ta obecnie wpływowa rodzina, musiała pokonać przeszkody i z czym się zmierzyć, aby zostać właścicielami jednego z największych rancz w kraju.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  House of the Dragon – Fabien Frankel dołącza do obsady

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.