Atlanta z 3. sezonem powróci już w marcu!

}

Data: 23 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Stacja FX, która odpowiada za znakomity serial Atlanta wyznaczyła datę premiery trzeciego sezonu. Produkcja z nowymi odcinkami powróci 24 marca 2022 roku.

Kontynuacja serialu oczekiwana jest od 2018 roku, kiedy to zadebiutował drugi sezon. Produkcja ta jest lubiana i doceniana. Atlanta zebrała wiele nominacji do nagrody Emmy i Złotych Globów, otrzymując finalnie dwa Złote Globy i 4 nagrody Emmy, w tym dla najlepszego aktora, którym został Donald Glover.

Atlanta ukazuje nam historię kuzynów, którzy mieszkając w tytułowym mieście próbują przebić się na rynku muzycznym. Brian Tyree Henry wciela się w rapera Alfreda Milesa, a jego kuzyna i zarazem menadżera Earnesta Marksa gra Donald Glover. Ich droga na szczyt usłana jest mnóstwem surrealistycznych przygód, a to dlatego, iż mają oni zupełnie inne poglądy na temat sztuki i biznesu.

Fabuła trzeciego sezonu podąży za Earnem, Paper Boiem, Dariusem i Vanem. Będą oni w trakcie udanej trasy koncertowej. Grupa ta obecnie porusza się w nowym dla siebie otoczeniu, są outsiderami, którzy starają się przyzwyczaić do osiągniętego sukcesu.

Dotychczasowe dwa sezony serialu dostępne są także na platformie Hulu.

Źródło: Comingsoon


ZOBACZ TEŻ  Atlanta sezon 3. nie wcześniej niż w 2022 roku

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.