Cowboy Bebop – pierwsze zdjęcia z planu i data premiery!

}

Data: 24 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix ogłosił datę premiery aktorskiego serialu Cowboy Bebop opartego na kultowym anime. Oprócz podania daty premiery w sieci pojawiły się także pierwsze zdjęcia promujące produkcję.

Poniższe fotografie ukazują nam głównego bohatera Spike’a Spiegela w swoim chrakterystycznym niebieskim garniturze. W tej roli John Cho. Oprócz niego widzimy także Jet Black, w którego wciela się Mustafa Shakir i Faye Valentine odgrywaną przez Daniellę Pinedę.

Cowboy Bebop opowiada historię Spike’a Spiegela i jego drużyny międzygalaktycznych samotników. Zajmują się oni łapaniem najgorszych czarnych charakterów, jacy występują w galaktyce w zamian za solidną zapłatę. Spike to bohater, który posiada bardzo mroczną przeszłość, pilot Jet Black to osiłek brutal, a Faye Valentine to typowa femme fatale.

Serial Cowboy Bebop składa się z 10 epizodów. Za jego reżyserię odpowiadają Michael Katleman i Alex Garcia Lopez z Christopherem Yostem i Javierem Grillo-Marxuach w roli scenarzystów. Ścieżkę dźwiękową stworzyła Yoko Kanno. W obsadzie znajdują się także Alex Hassell jako Vicious i Elena Satine jako Julia.

Cowboy Bebop na platformę Netflix trafi 19 listopada 2021 roku.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Cowboy Bebop – produkcja serialu Netflixa wstrzymana. John Cho został kontuzjowany!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.