Sprzątaczka – zwiastun miniserialu dramatycznego Netflixa

24 sierpnia 2021 | Newsy

Netflix udostępnił pierwszą zapowiedź limitowanego serialu dramatycznego Sprzątaczka z nominowaną do nagrody Emmy Margaret Qualley i jej matką Andie MacDowell.

Produkcja opowie historię samotnej matki, która walcząc z biedą i biurokracją zostaje sprzątaczką, aby związać koniec z końcem. Fabuła serialu inspirowana jest bestsellerowym pamiętnikiem autorstwa Stephanie Land.

Sprzątaczka składa się z dziesięciu odcinków. W obsadzie serialu oprócz wspomnianego wyżej duetu matka-córka, znajdują się także Nick Robinson, Anika Noni Rose, Tracy Vilar i Billy Burke.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Hanna – jest pełny zwiastun serialu!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram