Cowboy Bebop – produkcja serialu Netflixa wstrzymana. John Cho został kontuzjowany!

}

Data: 21 października 2019

a

Kategorie: Newsy

Cowboy Bebop to aktorski serial na podstawie japońskiego anime. Jego produkcja została właśnie wstrzymana ze względu na dość poważną kontuzję, jakiej doznał John Cho, aktor odgrywający główną postać.

Wypadek miał miejsce podczas finalnego nagrania jednej z już dobrze przećwiczonych scen. Aktor doznał kontuzji kolana, która okazała się na tyle skomplikowana, że z Nowej Zelandii, gdzie powstają zdjęcia, musiał zostać przetransportowany do Los Angeles. Tam przeszedł operację i czeka go długa rehabilitacja. Z tego też powodu zdjęcia wstrzymane zostały na około 7-9 miesięcy.

Serial składać się ma z 10 odcinków. Do jego obsady należą także Elena Satine, Mustafa Shakir, Danielle Pineda i Alex Hassell. Oryginalna historia opowiada o Spike’u Spiegelu i jego drużynie. Zajmują się oni łapaniem najgorszych czarnych charakterów, jacy występują w galaktyce w zamian za solidną zapłatę. Bohater ten po raz pierwszy pojawił się w serialu z 1998 roku, który składał się z zaledwie 26 odcinków.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The OA – Netflix kasuje serial po dwóch sezonach!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.