Colin Farrell oficjalnie powraca do roli Pingwina!

}

Data: 10 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

O tym, że Colin Farrell w serialu HBO Max powróci do roli Pingwina słychać było już od jakiegoś czasu. Jednak żadne z tych informacji nie miały oficjalnego potwierdzenia. Aż do teraz.

Włodarze HBO Max podali do oficjalnej wiadomości fakt, iż Farrell ponownie zagra Oswalda Cobblepota w serialu The Penguin będącym spin-offem lecącego obecnie w kinach filmu Batman.

Świat, który Matt Reeves stworzył daje możliwość głębszego spojrzenia na niego oczami Oswalda. Jestem podekscytowany możliwością kontynuacji eksploracji jego ja, gdy wspina się w ciemnych zaułkach na szczyt stając się Pingwinem i sprowadza na Gotham szaleństwo i chaos – powiedział Farrell.

The Penguin skoncentruje się na przeszłości Oswalda i pokaże nam jego dojście do władzy w obskurnym podziemiu Gotham.

W projekt ten zaangażowany jest sam Reeves, który wraz z HBO Max tworzy jeszcze jeden spin-off swojego filmu. Ten opowie o szpitalu psychiatrycznym Arkham. Pierwotnie skupiać miał się na historii skorumpowanych policjantów z Gotham, ale zdecydowano się zmienić jego koncepcję.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Sitcom The Honeymooners doczeka się rebootu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.