Obi-Wan Kenobi – zwiastun i zdjęcia promujące serial

}

Data: 10 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

W sieci nareszcie pojawiły się oficjalne materiały promujące serial Obi-Wan Kenobi – zdjęcia oraz pierwszy zwiastun. Produkcja ta należy do uniwersum Gwiezdnych wojen i powstaje dla platformy Disney+.

Zdjęcia udostępnione zostały za pośrednictwem Entertainment Weekly. Widzimy na nich m.in. Ewana McGregora, który ponownie wciela się w tytułowego mistrza Jedi, Joela Edgertona w roli wujka Owena oraz Moses Ingram jako inkwizytorkę Revę, nikczemną i bezwzględną postać, która stoi po stronie Dartha Vadera.

fnazs bxeaqp1un
fnae5ytxea0xrhy
fnadviixeaqmfep
fnaatznxoao0s2f
fnaatvqx0aeaphi
fnaasw8wqaeurgm
fnaanklxoaa5p8o

Historia w serialu rozpocznie się 10 lat po wydarzeniach z filmu Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów. Wtedy to Obi-Wan poniósł największą życiową porażkę. Doznał upadku i zepsucia swojego najlepszego przyjaciela i ucznia Jedi – Anakina Skywalkera, który przeszedł na ciemną stronę Mocy i stał się Darth Vaderem. Niestety tyle tylko wiadomo o fabule serialu. W dalszym ciągu trzymana jest ona w tajemnicy.

Poniżej zwiastun.

Premiera serialu Obi-Wan Kenobi 25 maja 2022 roku.

Źródło: Comingsoon / fot. EW

ZOBACZ TEŻ  Prequel, midquel, interquel, sidequel, sequel - tłumaczymy wszystkie "-quele" - serialowy słownik

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.