Sitcom The Honeymooners doczeka się rebootu

}

Data: 8 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja CBS ma w planach realizację rebootu popularnego sitcomu z lat 50. ubiegłego wieku The Honeymooners. Produkcja ta jest pierwowzorem polskiego serialu komediowego Miodowe lata.

Scenariusz reboota napisać ma Lindsey Shockley, a za kamerą stanie Kelly Park. Projekt nie otrzymał jeszcze oficjalnego zamówienia na serię.

Nowa wersja The Honeymooners będzie feministyczną produkcją skupioną wokół kobiety Ruth i jej męża Alexa, którzy są zdeterminowani, aby w małżeństwie być równymi pod każdym względem. Szybko jednak okaże się, że funkcjonowanie rodziny, w której każdy uważa się za głowę, nie jest wcale takie łatwe.

Oryginalny serial emitowany był w latach 1955-1956 i doczekał się zaledwie 39 odcinków. Zdążył jednak na dobre zapisać się w amerykańskiej kulturze. Jego akcja rozgrywa się głównie w kuchennej przestrzeni rodziny Kramdensów, którzy mieszkają na Brooklynie. Serial był pierwszym amerykańskim programem, który nie prezentował małżeństwa z klasy robotniczej w idyllicznym otoczeniu.

Bohaterami serialu były dwa małżeństwa. Mężczyżni to Ralph – kierowca autobusu i Ed – kanalarz to przyjaciele, którzy za wszelką cenę chcieli poprawić jakość swojego życia. W tym celu co rusz realizowali nowe plany wzbogacenia się, czym doprowadzali do szału swoje żony – Alice i Trixie.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Nierealne – nowy serial HBO o kobietach z nadprzyrodzonymi zdolnościami

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.