Wikingowie: Walhalla – Netflix daje serii odnowienie na dwa kolejne sezony

}

Data: 10 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Dwa tygodnie po premierze serialu Wikingowie: Walhalla włodarze platformy Netflix zdecydowali się dać produkcji zielone światło na realizację dwóch kolejnych sezonów.

Serial odniósł sukces. Znajduje się obecnie w Top 10 Netflixa w 90 krajach i zgromadził 80,5 milionów godzin oglądania w ciągu pierwszych dwóch dni od premiery. Po dziewięciu dniach miał już imponującą liczbę 194 milionów godzin wyświetleń.

Co ciekawe plany na drugi sezon musiały być już dużo wcześniej, bowiem jak donoszą zagraniczne media zdjęcia do niego już powstały. Premiera nowych epizodów w 2023 roku. Na plan trzeciej serii ekipa wejdzie zaś wiosną tego roku.

Cieszę się, że mogę potwierdzić, że zakończyliśmy już zdjęcia i montujemy sezon drugi, a wkrótce rozpocznie się produkcja trzeciej serii. Choć losy Leifa, Freydis, Haralda, Olafa i Canute są trzymane w tajemnicy, bez wahania mogę zdradzić, że ich podróże będą jeszcze bardziej epickie niż te widziane przez Was do tej pory – powiedział twórca serialu Jeb Stuart w swoim oświadczeniu.

Akcja serialu Wikingowie: Walhalla rozgrywa się tysiąc lat temu i opowiada o niezwykłych przygodach najsłynniejszych wikingów: legendarnego odkrywcy Leifa Erikssona (Sam Corlett), jego zapalczywej i nieustępliwej siostry Freydis Eriksdotter (Frida Gustavsson) oraz ambitnego nordyckiego księcia Haralda Sigurdssona (Leo Suter). Na początku XI wieku napięcie między wikingami i angielskim tronem sięga krwawego zenitu, a wikingowie ścierają się między sobą o to, czy przyjąć chrześcijaństwo, skazując dawne wierzenia na zapomnienie. Troje bohaterów wyrusza w drogę z Kattegat do Anglii i jeszcze dalej, a stawką ich epickiej podróży przez oceany i pola bitewne jest przetrwanie i wieczna chwała.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Boys sezon 2. - zobaczcie nową zapowiedź oczekiwanej produkcji!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.