Cobra Kai z odnowieniem na sezon 5!

}

Data: 28 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix dał zielone światło na realizację piątego sezonu przejętego od YouTube serialu Cobra Kai. Jego produkcja rozpocząć ma się jesienią tego roku w Atlancie, a sezon czwarty swoją premierę będzie miał w grudniu.

Serial ten to kontynuacja przygód znanego z filmów Karate Kid chłopca o imieniu Daniel LaRusso. Jego akcja dzieje się na kilkanaście lat po wydarzeniach z serii filmów, jednak konflikt między dwoma panami Danielem i Johnny’m Lawrence nie zmalał. W głównych bohaterów ponownie wcielają się Ralph Macchio i Wiliiam Zabka.

W czwartym sezonie Cobra Kai poznamy następstwa pełnego akcji finału trzeciej serii, kiedy to Johnny i Daniel połączyli siły, aby pokonać Johna Kreese podczas turnieju All Valley Karate. Utworzyli oni sojusz, ale Kreese też werbuje swojego dawnego przyjaciela – Silvera, który za wszelką cenę będzie chciał pomóc mu w pokonaniu tej dwójki.

Netflix przejął serial po drugim sezonie. Trzeci został wyemitowany już na platformie. Czwarty zaś jest pierwszym w całości zrealizowanym przez serwis.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Netflix zamawia serial komediowy o zarządzie klubu L.A. Lakers

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.