Netflix zamawia serial komediowy o zarządzie klubu L.A. Lakers

}

Data: 21 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Netflix złożyła zamówienie na dziesięcioodcinkowy pierwszy sezon komediowej produkcji, której akcja rozgrywać będzie się w miejscu pracy, a bohaterami będzie zarząd koszykarskiego klubu Los Angeles Lakers.

Serial nie posiada jeszcze swojego oficjalnego tytułu. Jego główną bohaterką będzie fikcyjna gubernatorka drużyny Eliza Reed, która stara się łączyć życie zawodowe z prywatnym.

Za projekt odpowiada Elaine Ko, która jest scenarzystką, showrunnerką i producentką wykonawczą, wraz z Mindy Kaling. Ta ostatnia swego czasu pracowała przy hitowym serialu Biuro. Czy nadchodząca produkcja ma szansę powtórzyć sukces tamtej produkcji? Wszystko się okaże, ale z takimi osobami za sterami z pewnością zapowiada się ona obiecująco.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  Najpopularniejsze i najstraszniejsze seriale horrory - 12 propozycji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.