Cobra Kai sezon 4. – Terry Silver powraca!

}

Data: 28 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix zaprezentował pierwszy teaser oczekiwanego czwartego sezonu serialu Cobra Kai. Potwierdza on powrót do gry kolejnej postaci z filmu Karate Kid – Terry’ego Silvera. Do odgrywania tego bohatera powraca Thomas Ian Griffith.

Terry Silver po raz pierwszy pojawił się w filmie Karate Kid III z 1989 roku. Pomógł wtedy swojemu przyjacielowi Johnowi Kreesemu w zemście na Danielu i Panu Miyagi.

Serial ten to kontynuacja przygód znanego z filmów Karate Kid chłopca o imieniu Daniel LaRusso. Jego akcja dzieje się na kilkanaście lat po wydarzeniach z serii filmów, jednak konflikt między dwoma panami Danielem i Johnny’m Lawrence nie zmalał. W głównych bohaterów ponownie wcielają się Ralph Macchio i Wiliiam Zabka.

W nowej serii poznamy następstwa pełnego akcji finału trzeciej serii, kiedy to Johnny i Daniel połączyli siły, aby pokonać Johna Kreese podczas turnieju All Valley Karate. Utworzyli oni sojusz, ale Kreese też werbuje swojego dawnego przyjaciela – Silvera, który za wszelką cenę będzie chciał pomóc mu w pokonaniu tej dwójki.

Niedawno zakończyły się zdjęcia do czwartej serii. Jej premiera jeszcze w tym roku.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Cobra Kai – jest data premiery 3. sezonu! Będzie także sezon 4!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.