Physical – oficjalny zwiastun nowej komedii Apple TV+

}

Data: 28 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Apple TV+ prezentuje pełny zwiastun swojego nowego serialu Physical – komediodramatu, który ukaże nam losy pewnej gospodyni domowej, która nagle odnajduje w sobie siłę i pewność siebie stając się instruktorką aerobiku.

Produkcja powstała w stylu retro i rozgrywa się w latach 80 ubiegłego wieku. Rose Byrne wciela się w gospodynię domową Sheillę Rubin, która odkrywa w sobie talent do aerobiku i zostaje cenioną instruktorką fitness. Pozwala jej to odkryć prawdziwą siebie w świecie, w którym do tej pory wszystko co robiła podporządkowywała swojemu mężowi.

W obsadzie są także Rory Scovel jako Danny Rubin, Della Saba jako Bunny, Lou Taylor Pucci jako Tyler, Paul Sparks jako John Breem, Ashley Liao jako Simone i Dierdre Friel. Za produkcję serialu odpowiada Annie Weisman, która pełni także funkcję showrunnera. Wyreżyserowali go Craig Gillespie, Liza Johnson i Stephanie Laing.

Premiera Physical już 18 czerwca 2021 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Physical – Apple TV+ prezentuje pierwszą zapowiedź swojej nowej komedii

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.