Zatoka świń zostanie zaadaptowana na serial?

28 maja 2021 | Newsy

Telewizja HBO nabyła prawa do wydanej w 2016 roku książki Zatoka świń autorstwa Piotra Głuchowskiego i Bożeny Aksamit. Kupiła je od wydawnictwa Agora.

Informację tę w rozmowie z portalem press.pl potwierdził sam współautor książki, mówiąc:

Potwierdzam, że sprzedaliśmy prawa do książki Zatoka świń. Więcej jednak zdradzić nie mogę, proszę zapytać HBO.

Nie są to oficjalne wiadomości, ale prawdopodobnie książka zostanie zaadaptowana na serial.

Zatoka świń zdradza szczegóły seks skandali do jakich doszło w sopockim klubie Zatoka Sztuki. Według autorów dochodziło tam do stręczycielstwa dziećmi, a narkotyki były chlebem powszednim.

Źródło: Press

ZOBACZ TEŻ  Shrill – teaser nowej komedii od Hulu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram