Przeczytano:

Cobra Kai poszukuje nowego domu!

01 06 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Popularny serial stworzony przez platformę Youtube doczekał się dwóch sezonów i teraz jego producenci poszukują nowego domu dla tej produkcji. Obecnie trwają rozmowy z różnymi serwisami streamingowymi.

Cobra Kai jest tuż przed premierą 3. sezonu, jednak zmiana polityki Youtube’a i Google spowodowała, że byłby to ostatni sezon i Sony Pictures TV, które współprodukuje otrzymało informację o niemożliwości zlecenia sezonu kolejnego. Platforma bowiem wraz z Google zrezygnowała z tworzenia seriali fabularnych. Przedstawiciele Sony zdecydowali się na poszukanie dla ”Cobra Kai” nowego domu. Poproszono o wstrzymanie się z premierą 3. sezonu do czasu jego znalezienia. Jeśli wszystko się powiedzie, to już tam zadebiutuje sezon trzeci oraz potencjalne przyszłe sezony. Umowa miałaby obowiązywać także na dwie pierwsze serie. Nowy dom uzyskałby prawa do ich streamingowania. Obecnie największymi faworytami są platformy Netflix i Hulu.

Serial ten to kontynuacja przygód znanego z filmów ”Karate Kid” chłopca o imieniu Daniel LaRusso. Jego akcja dzieje się na kilkanaście lat po wydarzeniach z serii filmów, jednak konflikt między dwoma panami Danielem i Johnny’m Lawrence nie zmalał. W głównych bohaterów ponownie wcielają się Ralph Macchio i Wiliiam Zabka.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również