w

Lucyfer – sezon 6 jednak powstanie?

lucifer
comingsoon

Fani Toma Ellisa i serialu Lucyfer z pewnością będą bardzo zadowoleni. Realizacja szóstego sezonu tego popularnego serialu jest coraz bardziej możliwa. W sieci pojawiła się informacja, iż aktor odgrywający główną rolę podpisał umowę na realizację kolejnej serii, w której powróci jako tytułowy bohater.

Obecnie trwają prace nad piątym sezonem serialu, który potencjalnie miał być ostatnim. Jednak Netflix na początku tego roku rozpoczął rozmowy z Warner Bros. TV, którzy są producentami serialu. Jak widać idą one zaskakująco dobrze. Swoje umowy oprócz Ellisa przedłużyli także producenci wykonawczy Ildy Modrovich i Joe Henderson. Poinformowano także, że reszta obsady Lucyfera również jest na pokładzie. Teraz wszystko zależy już tylko od decyzji Warner Bros. TV. Jeśli rozmowy zakończą się pozytywnie to Netflix wyda zamówienie na sezon szósty. Chcielibyście, aby tak się stało?

Piąty sezon Lucyfera nie otrzymał jeszcze daty premiery, ale mówi się, że trafi na Netflix jeszcze w tym roku, jeśli oczywiście uda się w odpowiednim czasie powrócić ekipie na plan.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

johnny lawrence cobra kai pelicula ediima20180509 0942 19

Cobra Kai poszukuje nowego domu!

love life 4

Premiery czerwca w HBO GO. Niezwykłe kontynuacje i pierwsze odsłony tego miesiąca