Lucyfer – sezon 6 jednak powstanie?

}

Data: 1 czerwca 2020

a

Kategorie: Newsy

Fani Toma Ellisa i serialu Lucyfer z pewnością będą bardzo zadowoleni. Realizacja szóstego sezonu tego popularnego serialu jest coraz bardziej możliwa. W sieci pojawiła się informacja, iż aktor odgrywający główną rolę podpisał umowę na realizację kolejnej serii, w której powróci jako tytułowy bohater.

Obecnie trwają prace nad piątym sezonem serialu, który potencjalnie miał być ostatnim. Jednak Netflix na początku tego roku rozpoczął rozmowy z Warner Bros. TV, którzy są producentami serialu. Jak widać idą one zaskakująco dobrze. Swoje umowy oprócz Ellisa przedłużyli także producenci wykonawczy Ildy Modrovich i Joe Henderson. Poinformowano także, że reszta obsady Lucyfera również jest na pokładzie. Teraz wszystko zależy już tylko od decyzji Warner Bros. TV. Jeśli rozmowy zakończą się pozytywnie to Netflix wyda zamówienie na sezon szósty. Chcielibyście, aby tak się stało?

Piąty sezon Lucyfera nie otrzymał jeszcze daty premiery, ale mówi się, że trafi na Netflix jeszcze w tym roku, jeśli oczywiście uda się w odpowiednim czasie powrócić ekipie na plan.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Doom Patrol – rozpoczęto produkcję 3. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.