Lekkie jak piórko sezon 2. – jest zapowiedź i data premiery!

}

Data: 29 kwietnia 2019

a

Kategorie: Newsy

Lekkie jak piórko to dramat z elementami nadprzyrodzonymi skierowany do nastolatków. Seria ta powstaje dla Hulu na podstawie popularnej powieści Zoe Aarsen Light As A Feather opublikowanej na platformie Wattpad. Premiera sezonu drugiego już 26. lipca, a poniżej możecie zobaczyć jego zapowiedź.

Fabuła skupia się na pięciu nastolatkach, którzy podczas jednej z imprez rozpoczynają tajemniczą grę ściągając tym samym na siebie klątwę. Po zakończeniu gry zaczynają oni ginąć w tej samej kolejności i w taki sam sposób jaki podany został w grze. Pozostali przy życiu muszą jak najszybciej dowiedzieć się kto za tym wszystkim stoi i jak to przerwać.

W Polsce sezon pierwszy dostępny jest na platformie HBO GO. Co do polskiej premiery kontynuacji na razie nic nie wiadomo.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Star Trek: Picard odnowiony na 3. sezon – jest też zwiastun drugiej serii

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.